Talent našich žiakov a poslanie našej školy veľmi ocenili aj prezident Slovenskej republiky a prezident Albánska pri príležitosti návštevy Pezinka 21.5.2026. Ďakujeme vedeniu Mesta za dôveru, stálu podporu, pedagógom za excelentnú prípravu (M. Milčíková, Ľ. Záhradníková, L. Cibulová, J. Mazán) a našim žiakom za ich nádherné vystúpenie i výnimočnú reprezentáciu ZUŠ E. Suchoňa v Pezinku.
Zdielať












